logo

Vizyonumuz

Öncelikle eğitim ve öğretim hizmetinde başarılı faaliyetler ile tanınan ve yüksek bilinirliği ile ön sıralarda tercih edilen bir kurum olmaktır. Bu doğrultuda ülkemize ve insanlığa faydalı, sorumluluk bilinci ile sürekli öğrenen, öğrendiklerini benimseyen, sorun çözebilmek için çözüm üreten, maddi ve manevi değerlere saygılı, ahlaklı, mutlu bireyler yetiştirmektir.

Misyonumuz

Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş, bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda güven, deneyim ve kaliteyi bir arada bulabileceğimiz bir eğitim öğretim ortamı yaratmayı amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarınıza yön vermek, başarınıza ortak olmak isteğiyle sizi bize bekliyoruz

HAKKIMIZDA

Demirel Özel Öğretim Kursu 1 Mayıs 2012 tarihinde Alsancak/İZMİR Bazinga Danışmanlık ve Test Uygulama adı altında kurulan firmamızın adı hala merak konusudur.

2012-2017 seneleri arasında Alsancak’ta grup özel ders ve bireysel özel ders konsepti ile çalışan Bazinga’ nın ismi, şirket kurucusunun fizik sevdası sebebiyle ‘’ Big Bang Teori ‘’ dizisinin Sheldon Cooper karakterinin repliğinden esinlenilmiştir.

‘’ Olmayanı oldurmak ‘’ ; ‘’ yapılmayanı yapmak ‘’ ; ‘’ kazanamazı kazandırmak’’ ; ‘’ çalışmayanı çalıştırmak ‘’ = BAZİNGA !

Türkiye 72.si, 186.sı, 507.si, 1200.sü, 1600-1800… daha niceleri ile kurumun güçlü eğitim anlayışını defalarca taçlandırmıştır.

2017 senesinde Bazinga isminin TDK’ da karşılığı bulunmadığı için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsata yazılamamış ve kurumun kurucusu olan Aylin Demirel’in soyadı ile özel öğretim kurslarının içindeki yerini almıştır.

Bazinga 2017’ den itibaren DEMİREL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU olarak Bayraklı/İZMİR’ de eiğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

Her geçen sene güçlenen ve değişmeyen dinamik kadrosu ile öğrencilerinin her birini özel olarak değerlendirmekte olup; sevgi, saygı ve güven çerçevesi içinde her sene yeni bir AİLEYE sahip olmaktadır…